Aloe Barbadensis Miller. To nazwa lekarska aloesu o najwyzszej wartisci roslinnej.
Istnieje ponad 400 gatunków aloesu. Są to sukulenty rosnące w najróżniejszych suchych zakątkach świata. Każdy z nich ma działanie lecznicze w różnym stopniu i dobroczynne na nasz organizm, ale tylko jeden od tysiącleci ceniony jest ze względu na swoje magicznie kojące właściwości—Aloes Aloe Vera. Informacje dotyczące tej rośliny znaleźć można już na sumeryjskich tabliczkach glinianych z 2200 roku p.n.e. Kosmetyczne i zdrowotne korzyści aloesu doceniane były przez starożytne cywilizacje zamieszkujące Egipt, Chiny, Grecję, Rzym, Indie i Inne…I tak jak owe starożytne cywilizacje, Forever Living ceni kojące, odżywcze właściwości aloesu.
Polegamy na najlepszym, najbardziej ekskluzywnym Aloe Vera, by wzbogacił nasze produkty dla zdrowia i urody. Jesteśmy właścicielami wszystkich naszych plantacji aloesowych, z których korzystamy dla robienia naszych produktów, dlatego możemy aloe vera gelzagwarantować czystość i jakość wszystkich naszych wyrobów.
Nasze produkty na bazie miąższu Aloe Vera były pierwszymi, którym przyznano Pięczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC – International Aloe Science Council). Pieczęć tę znajdziesz na wszystkich naszych aloesowych produktach.
Sok z aloesu firmy Forever Living zawiera ponad dwieście substancji o bardzo mocnym działaniu odżywczym i leczniczym. Dzięki nim właśnie aloe vera gel wykazuje się wszechstronnością w zakresie dobrego wpływu na nasze zdrowie i urodę.

Sorry, comments are closed.